کمک به بازى رئال مادرید و پرسپولیس تنها قدمى در آغاز حرکت براى کمک به کشورمان است

در پى دیدار مدیران باشگاه پرسپولیس با ریاست باشگاه رئال مادرید که با حضور آقاى امیرحسین جهانشاهى در اسپانیا صورت گرفت واکنش‌هایى توسط برخى رسانه‌هاى داخلى منتشر شده است.

روشن است که آقاى جهانشاهى، پس از انتخابات سال ٨٨ از مخالفان دولت دهم بوده و آن را نامشروع مى‌دانسته؛ اما همزمان با بازگشت انتخابات به وضعیت قانونى و تحولات سال ٩٢ به صراحت اعلام کرده که تمام امکانات خود را براى «آشتى ملى و بازسازى اقتصادى» به کار خواهد گرفت.

کمک به بازى دوستانه رئال مادرید و پرسپولیس نیز تنها قدمى در آغاز حرکت براى کمک به کشور بوده و بدیهى است که براى جبران آثار تحریم‌ها و حفظ استقلال و عزت ایران بزرگ‌مان در برابر دشمنان خارجى باید از بازگشت سرمایه‌هاى داخلى و خارجى استقبال کرد.

آقاى جهانشاهى، خود در کنفرانس خبرى ماه میلادى آینده، که تاریخ آن به زودى اعلام خواهد شد درباره‌ى بازگشت خود به ایران توضیح خواهد داد و به دغدغه‌ى مهم و تعیین کننده‌ى ایران در پایان بخشیدن به بن‌بست‌هاى موجود در پرونده‌ى هسته‌اى خواهد پرداخت.

پیش از آن کنفرانس، این تأکید ضرورى است که علیرغم اخبار غیرواقعى برخى مطبوعات درباره‌ى مذهب و تابعیت آقاى جهانشاهى، او مسلمان، شیعه و داراى تابعیت ایرانى است و از هنگام خروج از ایران، همواره با گذرنامه پناهندگى کشور فرانسه زندگى کرده و تابعیت هیچ کشورى را نپذیرفته و نخواهد پذیرفت.

این نامه، براى رسانه‌هایى که اخبار نادرست اخیر را پوشش داده‌اند نیز ارسال شده است.

دفتر امیرحسین جهانشاهى

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*