عدم حضور نمایندگان پرسپولیس در مادرید و تلاش برای ملاقات در تهران

باشگاه پرسپولیس اعلام کرده، نمایندگان این باشگاه که قرار بود در تاریخ هفتم خرداد ماه برابر با ۲۷ ماه مه، در دیداری در شهر مادرید، با آقایان فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید ، خوزه آنجل سانچز مدیرکل باشگاه رئال مادرید و آقای امیر حسین جهانشاهی حضور بهم رسانند تا درباره نحوه و زمان برگزاری این بازی مذاکرات لازم به عمل آید، نمی‌توانند در تاریخ فوق‌الذکر در مادرید حضور پیدا کنند.

بازی فوتبال میان باشگاه‌های پرسپولیس تهران و رئال مادرید اسپانیا اتفاق مبارکی است که به همت امیر حسین جهانشاهی رنگ و بوی واقعیت را به خود گرفت.

در این زمینه، به واسطه دوستی نزدیک میان آقایان جهانشاهی و فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید، مکاتباتی با باشگاه پرسپولیس صورت گرفت و بر اساس توافقاتی که حاصل شد، بنا بر این گردید تا در تاریخ ۷ خرداد ماه برابر با ۲۷ مه، نمایندگان باشگاه پرسپولیس در دیداری در شهر مادرید، با مسئوولان باشگاه رئال مادرید و آقای امیر حسین جهانشاهی حضور بهم رسانند تا درباره نحوه و زمان برگزاری این بازی مذاکرات لازم بعمل آید.

در ارتباط با این اعلام،‌ پیام زیر از سوی آقای امیر حسین جهانشاهی، صادر گردیده است:

متاسفانه امروز باخبر شدم که نمایندگان باشگاه پرسپولیس نمی‌توانند در تاریخ مقرر به اسپانیا سفر کنند و برگزاری این دیدار دوستانه که به واقع می‌تواند نقطه عطفی در رویدادهای ورزشی کشورمان باشد به دلیل وجود مشکلات ناخواسته دچار تاخیر گردید.

گرچه تمامی مقدمات برای این سفر تاریخی در پی ۵ ماه نامه نگاری و عبور از مشکلات عدیده بالاخره فراهم آمده بود،‌ ولی موانعی که انجام این سفر را در این زمان امکان پذیر ننموده، نشان از آن دارد که سیستم اداری کشور بیمار است و کارهای بزرگ و پر اهمیت، در این سیستم مریض دچار مشکل خواهند شد.

با توجه به شرایط موجود وظیفه خود می‌دانم که دینی که نسبت به مردم و به ویژه دوست‌داران فوتبال در کشورم دارم، را به هر نحو ممکن ادا کنم، لذا از آقای فلورنتینو پرز خواسته‌ام تا نماینده باشگاه رئال مادرید را به تهران برای انجام مذاکرات لازم اعزام نمایند و از آقای رحیمی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نیز می‌خواهم تا برای تحقق بخشیدن به این رویداد ورزشی، تاریخی را برای سفر نماینده باشگاه رئال مادرید به تهران هر چه زودتر اعلام نمایند.

امید دارم این بازی دوستانه بتواند سرآغازی برای ایجاد شادمانی میان هم میهنان همراه با آبادانی و پیشرفت در کشورمان باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*