«رئال مادرید به دعوت امیرحسین جهانشاهی براى یک بازى دوستانه به تهران مى‌رود»

امیرحسین جهانشاهی خبر داد:

«تیم رئال مادرید براى یک بازى دوستانه به تهران مى‌رود»

تیم Real Madrid C.F. قرار است تا در پاسداشت صلح و دوستى، براى یک بازى دوستانه به ایران برود و با تیم Persepolis F.C. بازى کند.

امیرحسین جهانشاهى با اعلام این خبر گفته است که مقدمات هماهنگى با باشگاه پرسپولیس در حال انجام است و جزئیات آن در آینده‌اى نزدیک اعلام خواهد شد.

ایشان در پیامى که امروز منتشر شد زادروز پیامبر اسلام را به مسلمانان و مردم ایران تبریک گفته و تاکید کرده که مناسبت هاى آئینى را فرصتى براى شادى و آشتى مى داند که باید آن را براى عبور از اختلافات و غلبه بر موانع بازسازى کشور مغتنم شمرد.

وى ابراز امیدوارى کرده که بازى ﺗﻴﻢ ﭘﺮ ﺳﺘﺎﺭﻩای ﻛﻪ اﻣﺴﺎﻝ ﻣﻬﺎﺟﻢ ﻣﺸﻬﻮﺭ ﺁﻥ ﺑﻪ ﻋﻨﻮاﻥ ﺑﺮﺗﺮﻳﻦ ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﻴﺴﺖ ﺟﻬﺎﻥ و ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺗﻮﭖ ﻃﻼﻳﻲ اﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﺪه، با تیم پرسپولیس تهران که یکى از افتخارات ورزش ایران است راهى باشد براى درنوردیدن مرزها و نزدیکی دل‌ها.

متن کامل این پیام در پى مى‌آید:

“مناسبت هاى آئینى در هر ملتى، فرصت‌هایى براى نوسازى ارزش‌هاى سنتى و فرهنگى آن ملت‌اند؛ جامعه اسلامى ایران که بخش وسیعى از این ملت و کشور را فرا مى‌گیرد این روزها میلاد حضرت محمد را فرصتى مبارک براى شادى و آشتى مى‌‌داند؛ من نیز این عید بزرگ اسلامى را تبریک مى‌گویم و آن را براى تاکید بر آشتى ملى و عبور از اختلافات و غلبه بر موانع بازسازى کشور مغتنم مى‌شمارم.

لازم میدانم به اطلاع جامعه ورزش دوستمان برسانم که از باشگاه رئال مادرید خواسته‌ام تا در پاسداشت صلح و دوستى، براى یک بازى دوستانه به ایران بروند و آن‌ها نیز پذیرفته‌اند تا مهمان کشور عزیزمان باشند.

امیدوارم بازى ﺗﻴﻢ ﭘﺮ ﺳﺘﺎﺭﻩ‌اﻱ ﻛﻪ اﻣﺴﺎﻝ ﻣﻬﺎﺟﻢ ﻣﺸﻬﻮﺭ ﺁﻥ ﺑﻪ ﻋﻨﻮاﻥ ﺑﺮﺗﺮﻳﻦ ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﻴﺴﺖ ﺟﻬﺎﻥ و ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺗﻮﭖ ﻃﻼﻳﻲ اﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﺪ با تیم پرسپولیس تهران که یکى از افتخارات ورزش ایران است، راهى باشد براى درنوردیدن مرزها و نزدیکی دلها و نقشى هر چند کوچک در تحقق آشتى ملى داشته باشد.

مقدمات هماهنگى با باشگاه پرسپولیس در حال انجام است و جزئیات آن در آینده اى نزدیک اعلام خواهد شد.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*